TİCARET VE ŞİRKETLER HUKUKU

HANGİ KONULARDA UZMANIZ

TİCARET VE ŞİRKETLER HUKUKU

Ticaret ve şirketler hukukuna ilişkin başlıca hizmetlerimiz

ULUSLARARASI TİCARİ UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜM YOLLARI

8.KVKK danışmanlık hizmetleri

9.Sözleşme hazırlama/müzekkere/mevzuata uygunluk hizmetleri: Proje finansmanı ve  kredi 10.sözleşmeleri, distribütörlük, bayilik, yönetim ve üst düzey yönetici sözleşmeleri, tedarik, hisse devir 11.sözleşmeleri, iş sözleşmeleri, fikri haklar devir sözleşmeleri, franchising sözleşmeleri, temlik sözleşmeleri, kira sözleşmeleri, barter sözleşmeleri, leasing sözleşmeleri vb

10.Alacak takibi ve tahsili

11.Vergi ve idare hukuku uyuşmazlıkları

12.Şirket iflas ve tasfiyesi, konkordato, iflas erteleme vb şirketler ve ticaret hukuku kaynaklı uyuşmazlıklarda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

HAKLARINIZI KORUYORUZ

Müvekkillerimizin menfaatlerini korumanın ve geliştirmenin en iyi yolunun dünyanın farklı yerlerindeki hukuki ve kültürel çeşitliliği sağlam bir şekilde kavramaktan geçtiğinin bilincindeyiz.

SOSYAL SORUMLULUK

Çalışmalarımızı yürütürken insani sorumluluklarımızı unutmamaktayız. Mesleğimizin doğası gereği içinde bulunduğumuz topluma karşı ödev bilinci ile hareket etmekteyiz.

HUKUKİ DANIŞMANLIK

Türk ve Yabancı müvekkillerimize Türk hukuku ile ilgili hususlarda hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Müvekkillerimizin karşılaştığı sorunların üstesinden gelmek için çeşitli sektörlerden uzmanlarla çalışma yürütüyoruz.

Bizden Yardım Alın

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 1 iş günü içerisinde size dönüş yapacağız. Veya aceleniz varsa, şimdi bizi arayın.

Telefon : 0507 927 31 49

info@ictattorneys.com Pzt – Cts 09:00-19:00

Bize Yazın!